Yıldırımlar Tedarik Ambalaj

Yıldırımlar Tedarik Ambalaj, kurulduğu yıldan bu yana yurtiçi ve yurtdışı ambalaj sektöründe öncü bir güç haline gelerek, gıda ve gıda dışı sektörlere en zengin esnek ambalaj, torba, film ve ilgili ürün seçenekleri sunarak global sektöre öncülük etmektedir.

İş stratejisini rekabette fark yaratan, yenilikçi ve pazar lideri ürünler sunmak üzerine kuran Yıldırımlar Tedarik Ambalaj, bunu son teknolojiye sahip ekipmanlara ve yalın yönetim ilkelerine uygun çalışan personeline yaptığı yatırımla sağlamaktadır. Şirket, küresel ambalaj sektöründe öncülüğünü korumak için tüm iş süreçlerini mükemmelleştirme hedefiyle çalışmaktadır.

Doğaya saygı duyuyor, yaşanabilir bir çevre ve sürdürülebilir uygulamalara değer veriyoruz. Şirketimiz, doğal kaynakların en verimli şekilde kullanılması, israfın azaltılması, çevre kanunlarına ve yönetmeliklerine uyulması, geri dönüşüm ve yeniden kullanım faaliyetlerinin desteklenmesi için her zaman özen göstermektedir.

Markalarımız

Yıldırımlar Tedarik Ambalaj, kaynaktan dağıtıma, hızlı dönüşüme ve çeşitlendirilmiş bir tedarikçi tabanına, her adımda izlenebilirliği olan tamamen entegre bir tedarik zinciri oluşturmak için çalışmaktadır.
Geniş ürün yelpazesine sahip, farklı gramajlarda ürünler
ÜRÜNLERİ GÖR
Ev ve ev dışı kullanıma uygun kaliteli ve geniş seçeneklere sahip ürünler
ÜRÜNLERİ GÖR
Ev ve ev dışı kullanıma uygun farklı gramajlarda ve kalitede ürünler
ÜRÜNLERİ GÖR

Yıldırımlar Tedarik Ambalaj 1987 yılında MEHMET YILDIRIM tarafından kurulmuştur.

Başarılı ve köklü geçmişimizi, değişen piyasa ve sektör şartlarına göre yapılandırarak siz değerli müşterilerine en kaliteliyi en uygun fiyata sunmak çabası içerisinde olmamıza borçluyuz.


Hizmet verdiğimiz tüm müşterilerin sektörel ihtiyaçlarını yakından takip ederek, kaliteli ve hızlı bir hizmet anlayışını değişmez ilke edinmekteyiz.

Firmamız kurulduğu ilk günden itibaren HAYATINIZIN HER ANINDA kullandığınız ürünlerle BİRLİKTE olmaya devam edeceğiz.


Ekibimize Katılın

Türkiye’nin seçkin firmalarından
Yıldırım Tedarik & Ambalaj bünyesinde
hızla ve başarıyla büyüyen ekibimize katılmak ister misiniz?
HEMEN BAŞVURUN

Yıldırımlar Tedarik Ambalaj

Başarılı ve köklü geçmişimizi, değişen piyasa ve sektör şartlarına göre yapılandırarak siz değerli müşterilerine en kaliteliyi en uygun fiyata sunmak çabası içerisinde olmamıza borçluyuz.
İLETİŞİM
KAFEMELMASYAKUT
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram