Doğa Dostu Ekolojik Tabaklar Stoklarımızda

23 Mayıs 2021

Doğa dostu, ekolojik tabaklar Kafem Ecolife marka güvencesiyle şimdi stoklarımızda! Doğal, hijyenik ve sağlıklı… Bu özel seri evinizde ya da gittiğiniz birçok yerde sizinle. Hiçbir kimyasal madde kullanılmadan, şeker kamışından preslenerek üretilen tabaklarımızı tüm gıdalarınızı servis ederken güvenle kullanabileceksiniz.

Restoranlardan, kafelere, hastanelerden evlere geniş bir kullanım alanına sahip bu ekolojik tabaklar aynı zamanda mikrodalgada da ısıtılabilir olması sebebiyle size zamandan ve ekstra tabak kullanımından tasarruf sağlayacak. Çorba kasesi, 18 cm, 22 cm, 26 cm tabak, 3 gözlü tabak, 3 göz kapaklı, tek göz kapaklı ve hamburger kabı seçenekleriyle farklı yemeklerinize şık bir sunum katacak.

Foto Galeri

Son Haberler

Yıldırımlar Tedarik Ambalaj

Başarılı ve köklü geçmişimizi, değişen piyasa ve sektör şartlarına göre yapılandırarak siz değerli müşterilerine en kaliteliyi en uygun fiyata sunmak çabası içerisinde olmamıza borçluyuz.
İLETİŞİM
KAFEMELMASYAKUT
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram